Reklam ve İşbirliği |

Reklam ve İşbirliği

Seyahat ile ilgili bir ürünlerinizin, hizmetlerinizin tanıtımını yapmak veya başka bir konuda işbirliği yapabiliriz. Benim yazıda bahsettiğim konular dışında farklı bir işbirliği öneriniz varsa tereddüt etmeden iletişime geçerseniz ortak bir çalışma yürütürüz.

Not: Bilgiler her ay güncellenmektedir.

Google Analytics Aylık Tekil Kullanıcı: 12K +   Google Analytics Aylık Sayfa Görüntüleme: 35K +

Facebook: 2,5K.  Instagram: 3050.  Youtube: 900

Sponsor Makaleleri

Ürün veya hizmetlerinizi hedef kitleye en doğru şekilde iletmek için tanıtım yazıyı yazarım veya sizin yazmış olduğunuz bir yazı üzerinde çalışma yaparız.

Banner/Metin Reklamları

Aroundtogether.com olarak, ana sayfasının çeşitli bölgelerinde ve sayfa içlerinde reklam alanları sunmaktayım. Sitemi ziyaret eden okurlar tanıtıcı ve sade reklamlar sayesinde size ulaşır.

Sosyal Medya Tanıtımları

Sosyal medya kanallarımdan ürün ve hizmeti tanıtıp, kampanya oluşturarak hedef kitleye ulaşmanızı sağlarım.

Ürün İnceleme Yazısı

Seyahat ürünlerinizi kullanarak tanıtım yazısı yazıp, sosyal medyada paylaştığım fotoğraf ve yazılarda ürünlerinizden bahsedebilirim. Tanıtımı yaptığım ürünü Youtube kanalımdaki videolarımda da anlatırım.

Otel ve Mekan Tanıtımları

Otel, butik otel, tatil köyleri, cafe, restaurant vb. mekanlarınız üzerine tanıtım yazıları yazıp, aynı zamanda sosyal medya hesaplarım üzerinden paylaşırım.

Basın ve Sosyal Medya Gezileri

Hedef kitlenize bir şehri/ülkeyi tanıtmak için yardımcı olurum. Yolculuklarım sırasında canlı yayınlar ve sosyal medyada paylaştığım anları #hashtang yapabilirim.

Ödüllü Yarışmalar

Sosyal medya hesaplarım başta olmak üzere hedef kitlenize tanıtımını yapılmasını istediğini konaklama, ulaşım, outdoor ürünler veya seyahat ürünü verebilirsiniz. Bu tarz ödüllü yarışmaların hedef kitleye ulaşması hızlı oldukça yüksektir.

İŞBİRLİĞİ YAPTIĞIM BAZI MARKALAR

 

İletişim Bilgileri

Birlikte çalışabilmemiz için aşağıda yer alan mail adresleri üzerinden iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede mailinize geri dönüş yapacağım.

Emir Aşkın

emiraskin@aroundtogether.com

Login

Tekrar hoşgeldiniz! hesabınıza giriş yapın

Beni Hatırla Şifremi Kaybettim!

Zendesk sohbet hesabınız yok mu? Üye Ol

Lost Password

Register