Destek Ol! | aroundtogether.com | Gezi Rehberi & Travel Blog

Destek Ol!

Bana Yardım Edebileceğiniz Bazı Yolları

Bir çoğumuz hayalidir dünya’yı dolaşmak, yeni şehirler görüp, yeni insanlarla tanışmak. Ama hayat şartları yüzünden bir çoğumuz bu hayalini gerçekleştiremiyor veya ertelemek zorunda kalıyor. Ben hayallerini gerçekleştiriyorum ve bu süreçte de sizlerin desteğine ihtiyacım var.

Şimdiye kadar 3 kıtada 38 ülke, 165’den fazla şehir görme fırsatım oldu. En son, 8 ay süren Asya kıtasında seyahatimi gerçekleştirdim. Yola kendi birikimlerim ve ailemin desteğiyle çıktım. Elimden geldiğince harcamalarımı kısmaya ve lüks sayılabilecek şeylerden kaçınmaya çalışıyorum. Blogum Aroundtogether üzerinden sizlere gezdiğim yerleri anlatmaya, çektiğim videoları Youtube kanalımda paylaşarak da göstermeye çalışıyorum.

Bunları yaparken sizlerin bana desteği çok önemli. Eğer bu maceranın bir parçası olmak isterseniz, işte bazı fikirler;

Manevi Destek!

Tanımadığım bir kişiden ”Merhaba” mesajı almak beni oldukça memnun edecektir. Yazılarımı okurken, Dünya’nın farklı yerlerinde çektiğim farklı fotoğrafları  görünce veya çektiğim bir videoyu izledikten sonra çıktığım bu yolda beni desteklemeniz, paylaşmanız, yorumlamanız beni daha da çok teşvik edecektir. Eleştiri ve önerilerinize de  her zaman açığım.

Benden Bahsedin!

Bana yardım etmenin en kolay yollarından bir tanesi de; eşinize, dostunuza, arkadaşlarınıza benden bahsetmeniz. Aroundtogether’ın amacı da tam olarak bu zaten, siz okuyuculara yazılarım, fotoğraflarım ve videolarım aracılığıyla ulaşmak.

Blogumda gördüğünüz ilginizi çeken yazıları sosyal medya hesaplarınızdan ( Facebook, Instagram, Twitter, Google+ ve Youtube ) paylaşmanız bana destek olmak demektir.

Maddi Destek!

Seyahatlerime kendi biriktirdiğim parayla çıktım. Couchsurfing ve HelpX gibi siteler aracığıyla masraflarımı azaltmaya çalıştım. Eğer siz de destek olmak isterseniz seyahatim sırasında bir kahve veya akşam yemeği ısmarlayabilir bir sonraki maceram için destek olabilirsiniz. Sizide yazılarımda ve videolarımda unutmalayacağımı bilmenizi isterim. :)

Bu arada bir sonraki maceram: Mısır seyahati

Maddi destek olan herkese istediği ülke veya şehrinden yolculuğuma katılmış gibi hissettirecek kartpostal yollayabilirim.

Banka hesabıma havale / EFT yoluyla para göndermek için IBAN numaram;

Emir Aşkın Güvendi – TR79 0006 7010 0000 0048 9951 22 ( Yapı Kredi Bankası )

Login

Tekrar hoşgeldiniz! hesabınıza giriş yapın

Beni Hatırla Şifremi Kaybettim!

Zendesk sohbet hesabınız yok mu? Üye Ol

Lost Password

Register