Aroundtogether.com | Destek Ol!

Destek Ol!

Bana Yardım Edebileceğiniz Bazı Yolları

Bir çoğumuz hayalidir dünya’yı dolaşmak, yeni şehirler görüp, yeni insanlarla tanışmak. Ama hayat şartları yüzünden bir çoğumuz bu hayalini gerçekleştiremiyor veya ertelemek zorunda kalıyor. Ben hayallerini gerçekleştiriyorum ve bu süreçte de sizlerin desteğine ihtiyacım var.

Şimdiye kadar 3 kıtada +50 ülke, 300’den fazla şehir görme fırsatım oldu. 8 ay süren Asya kıtasında seyahatimi gerçekleştirdim. Yola kendi birikimlerim ve ailemin desteğiyle çıktım. Elimden geldiğince harcamalarımı kısmaya ve lüks sayılabilecek şeylerden kaçınmaya çalışıyorum. Blogum Aroundtogether üzerinden sizlere gezdiğim yerleri anlatmaya, çektiğim videoları Youtube kanalımda paylaşarak da göstermeye çalışıyorum.

Bunları yaparken sizlerin bana desteği çok önemli. Eğer bu maceranın bir parçası olmak isterseniz, işte bazı fikirler;

Manevi Destek!

Tanımadığım bir kişiden ”Merhaba” mesajı almak beni oldukça memnun edecektir. Yazılarımı okurken, Dünya’nın farklı yerlerinde çektiğim farklı fotoğrafları  görünce veya çektiğim bir videoyu izledikten sonra çıktığım bu yolda beni desteklemeniz, paylaşmanız, yorumlamanız beni daha da çok teşvik edecektir. Eleştiri ve önerilerinize de  her zaman açığım.

Benden Bahsedin!

Bana yardım etmenin en kolay yollarından bir tanesi de; eşinize, dostunuza, arkadaşlarınıza benden bahsetmeniz. Aroundtogether’ın amacı da tam olarak bu zaten, siz okuyuculara yazılarım, fotoğraflarım ve videolarım aracılığıyla ulaşmak.

Blogumda gördüğünüz ilginizi çeken yazıları sosyal medya hesaplarınızdan ( Facebook, Instagram, Twitter, Google+ ve Youtube ) paylaşmanız bana destek olmak demektir.

Login

Welcome! Login in to your account

Beni Hatırla Şifremi Kaybettim!

Don't have account. Üye Ol

Lost Password

Register