| Kamboçya Vizesi

Kamboçya Vizesi

Kamboçya Vizesi

Tayland’dan sonraki durağım Kamboçya  olacak , türk vatandaşlarından vize istiyor. Vizenizi Sınır kapısından veya Bangkok’daki Kamboçya konsolosluğundan alabilirsiniz. Benim zamanım olduğundan Bangkok’taki konsolosluktan almaya karar veriyor.Sınırda genelde rüşvet veya extra para isteme gibi olaylara maruz kalmamak için en iyi zamanınız varsa Bangkok’taki konsolosluktan Kamboçya vizenizi almanızı tavsiye ederim.

Kamboçya konsolosluğu biraz merkeze uzak.MTR ile Thailand Culturel Centre durağına gidip ordan taksi ile veya 36 nolu otobüs ile Kamboçya Konsolosluğunun önünde inebilirsiniz.Kamboçya vize için ;

*Pasaportun Resimli yüzünün fotokopisini
*Tayland giriş mührünün olduğu sayfanın fotokopisi
*Kamboçya vize formu(konsolukluk veriyor)
*1 adet fotoğraf
*1200 Baht

Eğer yanınızda pasaport fotokopisi yoksa konsolosluğun yanındaki marketin arkasında kırtasiye var fotokopi işlerinizi orda halledebilirsiniz.Vize formunda otel ismi adresi felan sorularda netten herhangi bir otel adı ve adresi bilmekte fayda var.Evrakları verdikten 10 dk sonra 6 aylık tek girişli 30 günlük vizenin hazır şekilde pasaportunuz hazır.

The Royal Embassy of Cambodia, Bangkok, Thailand
Adres:518 / 4 Pracha Uthit Rd. (Soi Ramkamhaeng 39), Wangtonglang, Bangkok, Tayland
Telefon: +66 2 254 6630

Emir Aşkın200 Posts

Seyahat Yazarı, Gezgin, “Aroundtogether” gezi sitesini hayata geçiren, gezmek için işinden istifa eden, Gemi İnşaa Mühendisi.

0 Yorum

Yorum Yapın


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Login

Tekrar hoşgeldiniz! hesabınıza giriş yapın

Beni Hatırla Şifremi Kaybettim!

Zendesk sohbet hesabınız yok mu? Üye Ol

Lost Password

Register